Náš tým

Martin Holub

ředitel školy

Martin chtěl být od malička spisovatelem a miluje vyprávění ve všech jeho podobách – od klasické literatury přes filmy až po videohry. Ze všeho nejvíc ho ale zajímá komiks, a ve světě barevných stránek a hrdinů větších než život tak tráví většinu svého volného času. Kromě toho má rád jazykovědu, slovní hříčky, dlouhosáhlé rozhovory nad šálkem čaje a deskové hry. Pokud se vám zrovna neschová, najdete ho v parku s rodinou nebo jak bedlivě kontroluje, že mu syn při čtení komiksů neohýbá stránky. Rozhodně ho ale nenajdete ve špatné náladě!

Justin Kilcullen-Nichols

zástupce ředitele pro Gymnázium

Justin je sice původem z Velké Británie, ale přes 15 let strávil v zahraničí jako učitel přírodních věd a později i jako ředitel. Baví ho soustavně rozšiřovat okruh zájmů – už teď mezi ně patří lukostřelba, závody a hraní deskových her. Po zkušenostech z Kataru, Rumunska, Ukrajiny, Bulharska a Spojených arabských emirátů se zamiloval do České republiky, kde se rozhodl usídlit se svými dvěma kočkami – Meep a Squishy.

Eliška Rylich Luhanová

koordinátor IB, učitelka českého jazyka

Eliška pochází z Prahy, vystudovala obor Český jazyk a Italianistika na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Má bohaté zkušenosti s výukou na vysoké škole, vedením jazykových kurzů a s tlumočením. Studium a pracovní příležitosti ji přivedly do Itálie, kde dlouhou dobu žila. Do Itálie se vždy ráda vrací, ale její srdce je u nás v Česku.
Fascinují ji jazyky a komunikace, má ráda jógu, miluje tanec a taky cestování se svou rodinou.

Albert Radvan

učitel informatiky

Albert se snaží, aby střední školy nestály při zavádění technologií a nových pracovních postupů stranou. Kromě výuky informatiky a zabývání se různými jazyky miluje trávit čas pod širým nebem a zdolávat vzdálenosti vlastními silami. Proto ho můžete spatřit na kole, s batohem v horách, přivázaného na skále, s plovákem v řece nebo i na koni. Pokud sdílíte podobnou vášeň, dejte mu o ní vědět. Třeba z toho vznikne pohodový výlet.

Daniel Brodníček

Učitel matematiky a zeměpisu

Dan je geograf a baví ho vše, co k tomu patří. Rád poznává svět kolem nás, cizí kultury a užívá si přírody. To ho inspiruje a pomáhá mu rozvíjet se. Při volných chvílích rád čte cestopisy, které ho podněcují k dalšímu poznávání. Užívá si klidných míst, jako je les, kde rád relaxuje.

Liliany Bernal

učitelka španělštiny a hudební výchovy.

Lily je rodilá Kubánka a vyrostla nedaleko Havany. Vystudovala hudební konzervatoř a pedagogiku a působila devět let jako učitelka na základní škole. Největší koníček je pro ni zpívání a tanec. Zpěvu se dlouhodobě věnuje profesionálně a zpívá aktivně i v Praze. Ráda vaří tradiční kubánská jídla. Zima v Čechách je pro ni trochu náročná, ale zvyká si. Sníh má ráda, miluje českou gastronomii a české pivo. Na Livingstonu se moc těší na spolupráci s českými dětmi.

Eva Pravdová

provozní manažerka školy

Eva je neúnavný organizátor a neutuchající zdroj inspirace. Zajímá se o svět kolem sebe, ráda čte literaturu osobního rozvoje a životopisné knihy. Potkáte ji nejčastěji ve škole, na koncertě, na golfovém hřišti nebo s rodinou na cestách. Jejím snem je podívat se jednou na Island. Určitě ji nehledejte v cirkusu, na plese nebo venku na kole.

Raquel Goldsteinová

psycholog

Raquel vyrůstala a žije v Praze, ale její otec je z USA a matka ze Slovenska. Studovala na osmiletém Montessori gymnáziu v Praze a poté nastoupila na Pedf UK, kde vystudovala bc. psychologie s rozšířením o speciální pedagogiku. Momentálně je v posledním ročníku navazujícího magisterského studia oboru Psychologie. Raquel ve svém volném čase ráda absolvuje semináře a výcviky v oblastech psychologie, výchově dětí a seberozvoje.

Zakladatelé školy

Eva Pokorná

majitelka školy

Eva je vlastní profesí právník, nyní se ale věnuje především škole – jejímu řízení a dalšímu rozvoji. Ráda čte beletrii, především z období druhé světové války a současnou literaturu. Potkat ji můžete každý den v jízdárně na koni nebo s dcerou v divadle, kině či při objevování nějaké nové pražské restaurace či kavárny.

Jaroslav Pokorný

majitel školy

Je podnikatel, developer. Celý život se zabývá nemovitostmi, škola Livingston je jedním z jeho nedávných projektů, figuruje v ní jako investor. Zajímá ho moderní architektura, design a umění, často ho můžete potkat v nějaké galerii, na výstavě nebo na chalupě, kde rád relaxuje uprostřed přírody. Čte hlavně literaturu faktu.