Náš tým

Martin Holub

ředitel školy

Martin chtěl být od malička spisovatelem a miluje vyprávění ve všech jeho podobách – od klasické literatury přes filmy až po videohry. Ze všeho nejvíc ho ale zajímá komiks, a ve světě barevných stránek a hrdinů větších než život tak tráví většinu svého volného času. Kromě toho má rád jazykovědu, slovní hříčky, dlouhosáhlé rozhovory nad šálkem čaje a deskové hry. Pokud se vám zrovna neschová, najdete ho v parku s rodinou nebo jak bedlivě kontroluje, že mu syn při čtení komiksů neohýbá stránky. Rozhodně ho ale nenajdete ve špatné náladě!

Justin Kilcullen-Nichols

zástupce ředitele pro Gymnázium

Justin je sice původem z Velké Británie, ale přes 15 let strávil v zahraničí jako učitel přírodních věd a později i jako ředitel. Baví ho soustavně rozšiřovat okruh zájmů – už teď mezi ně patří lukostřelba, závody a hraní deskových her. Po zkušenostech z Kataru, Rumunska, Ukrajiny, Bulharska a Spojených arabských emirátů se zamiloval do České republiky, kde se rozhodl usídlit se svými dvěma kočkami – Meep a Squishy.

Eva Pokorná

majitelka školy

Eva je vlastní profesí právník, nyní se ale věnuje především škole – jejímu řízení a dalšímu rozvoji. Ráda čte beletrii, především z období druhé světové války a současnou literaturu. Potkat ji můžete každý den v jízdárně na koni nebo s dcerou v divadle, kině či při objevování nějaké nové pražské restaurace či kavárny.

Jaroslav Pokorný

majitel školy

Je podnikatel, developer. Celý život se zabývá nemovitostmi, škola Livingston je jedním z jeho nedávných projektů, figuruje v ní jako investor. Zajímá ho moderní architektura, design a umění, často ho můžete potkat v nějaké galerii, na výstavě nebo na chalupě, kde rád relaxuje uprostřed přírody. Čte hlavně literaturu faktu.

Eva Pravdová

provozní manažerka školy

Eva je neúnavný organizátor a neutuchající zdroj inspirace. Zajímá se o svět kolem sebe, ráda čte literaturu osobního rozvoje a životopisné knihy. Potkáte ji nejčastěji ve škole, na koncertě, na golfovém hřišti nebo s rodinou na cestách. Jejím snem je podívat se jednou na Island. Určitě ji nehledejte v cirkusu, na plese nebo venku na kole.