Jak se přihlásit ke studiu?

Nechte si zaslat bližší informace k přijímacímu řízení, nebo se zapište na den otevřených dveří! Vyplňte formulář níže.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Můžete si přečíst naše Zásady ochrany osobních údajů.

Mám zájem o termín:

Školné

Školné pro školní rok 2024/2025 je 231.000 Kč
(garantované po celou dobu studia se zvýšením maximálně o inflaci).

Jednorázový administrativní poplatek za přijímací řízení je 5000 Kč

• Přijato bude maximálně 40 uchazečů, tj. 2 třídy.
  • Přijímacího řízení do studijního programu čtyřletého gymnázia se mohou účastnit uchazeči, kteří budou v červnu 2024 končit 9. třídu základní školy.
  • Přijímací řízení se skládá ze státem určené jednotné přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky a ze školní přijímací zkoušky.
  • K přijímacímu řízení je potřeba odevzdat řádně vyplněnou přihlášku ke studiu včetně příloh, a to ve stanovené formě a lhůtě.
  • Po podání přihlášky je nutné uhradit jednorázový administrativní poplatek za přijímací řízení 5000 Kč.

Detailní verze přijímacího řízení pro školní rok 2024/2025

Naší školu najdete zde: